> PRACA > Kraków

Network Sales Development Manager w Kraków, Małopolskie sprżedam

Opis ogłoszenia:

Kluczowe zadania: • Otwieranie nowych możliwości biznesowych i zarządzanie nimi; • Realizacja celów sprzedażowych; • Współpraca oraz poszerzanie jej zakresu z dotychczasowymi Klientami; • Prowadzenie procesu sprzedaży; • Wybór najlepszych strategii na rozwój udziału w rynku z wykorzystaniem różnorodnych kanałów komunikacji Wymagania: • 2 lata doświadczenia w sprzedaży produktów technicznych B2B dla branży IT; • Doświadczenie w kontaktach z osobami decyzyjnymi; • Skuteczne pozyskiwanie nowych klientów (B2B) • Koncentracja na osiągnięciu wyniku finansowego; • Język angielski na poziomie komunikatywnym (B1/B2) • Mile widziana znajomość produktów: Cisco, HPE, Juniper itp. Oferujemy: • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą; • Pełne szkolenie wdrożeniowe; • Możliwość rozwoju w branży; • Narzędzia niezbędne do pracy, m. in. Samochód służbowy, komputer, telefon; • Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego Oferta dotyczy pracy stałej. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Detale ogłoszenia: Network Sales Development Manager
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMałopolskie
Miasto:Kraków
Kategoria:PRACA
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
 Edytuj